Wysokiej jakości odświeżacz powietrza dla Twojego domostwa

Odświeżacze powietrza używamy bardzo często. Ciężko dzisiaj spotkać wnętrza budynków mieszkalnych, wnętrz urzędowych, w jakich powietrze nie jest regenerowane produktami zapachowymi w dyfuzorach, świeczkami wonnymi, czy standardowymi odświeżaczami w sprayu. Nikt, kto decyduje się stosować odświeżacze stosowanie odświeżaczy powietrza nie ciekawi się jednak, jak transportowane są one od wytwórcy na sklepowe półeczki. Przyjrzyjmy się więc, jak musi wyglądać fachowy przewóz ogromnych ilości produktów zapachowych. powietrza.


Produkty zapachowe nie są materiałami groźnymi. Nie ma więc jakichkolwiek paragrafów, jakie określałyby, jakimi sposobami przewozu wolno je przesyłać. Pakunki zbiorcze zawierające produkty zapachowe mogą więc być transportowane zarówno drogą morską, transportem powietrznym, jak i samochodowym. Powinno się jednak mieć w pamięci, iż odświeżacze powietrza w sprayu są pod dużym ciśnieniem. Muszą więc być zabezpieczane przed słońcem a także ciepłym powietrzem. W przypadku, kiedy aerozol ogrzeje się do powyżej pięćdziesięciu stopni Celsjusza, grozi jego wybuch. Produkty zapachowe należy przystosować do przewozu kładąc je w opakowaniach zbiorczych, których ciężar absolutnie nie może przekraczać trzydzieści kilogramów. Wówczas zgrzewki mogą zostać umieszczone na paletach, które powinno się dokładnie oznakować. Paleta powinna zostać oznakowana tabliczką „LQ”.

Produkty zapachowe są kombinacją różnorodnych substancji chemicznych. Szykując je do transportu powinno się mieć to na uwadze. Zwarzając na fakt, iż potrafią to być materiały palne przystaje ostrzec osoby je wiozące, aby na okres ich przewożenia wstrzymały się od palenia. W razie, gdyby w trakcie tranzytu doszło do pożaru, to palety mieszczące produkty zapachowe można gasić jedynie metodami proszkowymi. Przygaszanie za pomocą wody jest zabronione.

Produkty zapachowe nie są niestabilne. Należy natomiast mieć w pamięci, iż nie mogą być nagrzewane powyżej 40 stopni Celsjusza. Podczas tranzytu powinniśmy wziąć to pod uwagę, jak również to, iż temperatura niższa niż – 10 stopni także nie jest właściwa do ich przewozu.