Który rodzaj taśm klejących jest najbardziej odpowiedni?

    Można śmiało powiedzieć, że ogólnie taśmy klejące zbytnio nas jakoś nie interesują. To znaczy nawet jeżeli używamy takowych, na przykład do pakowania towarów w swoim e-sklepie, to i tak nie zagłębiamy się w ten temat. W tym artykule napiszemy odrobinę więcej odnośnie typów taśm klejących. Pozostaje mieć nadzieję, że definitywnie każdy czytelnik nie będzie miał żadnego kłopotu z wybraniem najbardziej dogodnego rozwiązania…

1) Solvent – na pewno charakteryzują się dużym kosztem finansowym, odnośnie tego bardzo ciężko mieć jakieś wątpliwości. No cóż, cena to jedno… – trzeba bardzo docenić niesamowitą przyczepność, zauważalną odporność na wilgoć czy to, iż najzwyczajniej są trudno odrywalne po zaklejeniu.

2) Akryl – najpopularniejsze taśmy na polskim rynku. Wiadoma sprawa – ich najbardziej istotna cecha to atrakcyjne cena – zobacz ofertę firmy –  taśma pakowa z nadrukiem – Nie jest jakimkolwiek zaskoczeniem, że argument finansowy przy doborze taśm jest ważny. Chociaż jeśli potrzeby nie są duże, to zasadniczo akryl spełni nasze wymagania. Klejenie wszelkiego rodzaju paczek taką taśmą jest strzałem w dziesiątkę.

3) Hot Melt – tak naprawdę to najmniej korzystna alternatywa. W końcu takowa taśma jest droższa, ale nie jest aż tak bardzo porządniejsza aniżeli akryl. Chociaż oczywiście różnica jest.

Pewnie każdy zdołał już wywnioskować o co się rozchodzi w tym temacie. Najbardziej znaczące jest to, aby definitywnie nie kupować typowej chińszczyzny. Niska cena kusi, lecz czy naprawdę warto?